„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Zavěšení
Obrázkomat
„Nahrajte své digitální umění“
Povolené soubory
JPG
TIF
PDF
PSD
AI
RAR
ZIP
Vybrat obrazy Nahrát

Obraz v rámu

Obrazy kašírované na deskovém panelu adjustované do špičkových aluminiových rámů Nielsen opatřeny UV ochranou, laminací nebo antireflexním sklem.

Tiskové materiály: Vybírali jsme pro vás opravdu pečlivě a po několika testech vybrali to nejlepší, co svým reprodukcím můžete v tomto segmentu nabídnout.

Desky KAPA Mount: jsou na svou váhu velice pevné a připravené pro kašírování různorodých tiskovým materiálů od fotopapíru přes polyester až po plátno.

Rámy Nielsen: Aluminiové rámy Nielsen patří mezi to nejlepší, do čeho můžete dnes své obrazy zarámovat. Díky celokovové konstrukci a kování, jsou rámy velice pevné a zároveň lehké. Díky rozebiratelnému kování lze reprodukci uvnitř rámu kdykoliv vyměnit.

Instalace a zavěšení:Obrazy jsou připraveny k přímému zavěšení a opatřeny háčkem nebo lankem (dle velikosti).

Exhibit doporučuje: FinaArt fotopapíry s perlovou a saténovou strukturou, jakými jsou Fomei Pro Pearl 290 a galerijní Fomei Real Velvet 265, jsou předurčeny k zarámování bez laminace. Vynikne tak jejich nezaměnitelná struktura.

Investice do Nielsen rozebiratelných rámů je investicí do budoucna. Pokud vás obraz omrzí, stačí vyměnit pouze reprodukci a rám vám zůstane stále původní. Nemusíte tedy s novým obrazem investovat znovu i do rámu.

CENA: 1 076,-

Velikost obrazu

2:3
1:1
3:4
1:3


Nevybrali jste si z nejžádanějších rozměrů? Dejte nám vědět Vaši představu a my Vám připravíme obraz na míru.

šířka [cm] výška [cm]

Tiskový materiál

Lesk
Pololesk / Pearl
Mat
Akvarel
Plátno
Fomei Collection Real Velvet 265 Fomei Collection Real Velvet 265 g/m2

Fomei Collection Real Velvet 265 je saténově jemný hedvábně polomatný fotografický papír s vysokým archivačním potenciálem díky certifikaci FOGRA podle normy o digitálním nátisku ISO 12647-2:2013.

Tento fotografický papír je vhodný pro reprodukci fotografií, na které jsou kladeny vysoké požadavky na přesné barevné podání, poutavý vzhled a barevnou stálost. Dále je vhodný pro technickou fotografii a výrobu galerijních panelů a interiérového designu.

Fomei Collection Real Velvet 265 patří mezi nejoblíbenější fotografické papíry u našich zákazníků, splňuje totiž zdánlivě nedosažitelné parametry a to za přijatelnou cenu vynikající archivační kvalitu.

Exhibit doporučuje:Velvet struktura patří k nejoblíbenějším povrchům mezi fotografickými médii. Díky voděodolnosti a pevné podložce je Fomei Collection Real Velvet 265 velmi atraktivní i bez laminace.

Rámovací materiál

Deskový panel

KAPA ® 5 mm je lehká bílá pěnová deska opatřená z obou stran bílou krycí vrstvou z chromo-kartonu.

Celková tloušťka materiálu je 5 mm. Jde tedy o vysoce kvalitní montážní panel pro následnou adjustaci do hliníkových rámů Nielsen.

UV ochrana a zušlechťování