„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Zavěšení
Obrázkomat
„Nahrajte své digitální umění“
Povolené soubory
JPG
TIF
PDF
PSD
AI
RAR
ZIP
Vybrat obrazy Nahrát

Obraz na plátně

Obrazy a reprodukce na přírodním plátně bez bělidel a zjasňovačů napnuté na klínovém rámu ve standardní i galerijní kvalitě.

U nás v nabídce najdete pouze profesionální obrazy tištěné pouze na FineArt plátna nejvyšší jakosti a gramáže, které u konkurence jen tak nenajdete.

Pro tisk používáme 12-ti barevnou technologii pigmentového tisku, která je špičkou na trhu s širokým barevným gamutem. Máte tak jistotu, že barvy jsou opravdu živé a zároveň barevně stále s garancí až 100 let na barvostálost.

K napnutí pláten používáme výhradně originální klínové rámy s vypínacími kolíčky, což je u obrazů na plátně nutností. Plátno totiž časem a díky změnám okolních teplot pracuje a může potřebovat dopnutí. Díky kvalitnímu rámu s kolíčky tak nebudete mít ani po čase plátno vyvěšené s varhánky. Na výběr máte jak standardní rám s hranou 2 cm tak i galerijní klínové rámy s hranou 4 cm.

Exhibit doporučuje: Rozhodně se vyhněte lepeným a pevně spojovaným rámům, které jsou sice velmi sympatické díky nízké ceně, ale do budoucna Vás mohou velmi nemile překvapit, zejména kvůli nemožnosti budoucího dopnutí a následného zvlnění plátna. Také volte plátno s gramáží alespoň 300g/m2 s ohledem na jeho pevnost a tvarovou stálost.

CENA: 619,-

Velikost obrazu

2:3
1:1
3:4
1:3


Nevybrali jste si z nejžádanějších rozměrů? Dejte nám vědět Vaši představu a my Vám připravíme obraz na míru.

šířka [cm] výška [cm]

Plátno FineArt

Standard
Premium
Exclusive
Rauch Canvas Como Matt 340

Rauch Canvas Como Matt 340 g/m2

Jde o plátno střední gramáže na bázi bavlny a polyesteru bez optických zjasňovačů s přirozeně bílým nádechem, které má vynikající archivační potenciál. Plátno disponuje excelentním barevným gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím.

Samozřejmostí pro tento druh plátna je i jeho voděodolnost v kombinaci s naší 12-ti barevnou pigmentovou technologií tisku.

Exhibit doporučuje: Základní plátno splňující naše vysoké nároky na reprodukci barev a dlouhou trvanlivost. Ve spojení se zvýšenou otěruodolností tohoto plátna jde o výtečný materiál pro přípravu výstav a "putovních" obrazů.

Klínový rám (slepý/blind rám)

web_img/product_images/res/obraz-na-platne-profily.jpg Blind rám s hranou 2 cm

Ekonomická varianta klínového rámu vhodná pro obrazy do rozměru 100x100 cm nebo pro obrazy adjustované do hliníkových rámů Nielsen.

Rámové lišty jsou zhotoveny ze smrkového či borovicového dřeva a jsou sesazovány nikoliv lepeny. Samozřejmostí jsou vypínací kolíčky pro případné dopnutí plátna, které může v budoucnu díky změně teplot vyžadovat mírné dopnutí.

Takto zhotovený obraz již nevyžaduje rámování ani žádnou jinou adjustaci a je připraven přímo k zavěšení na zeď jako moderní dekorace.

Možnosti potisku hrany obrazu

A: Tisk kopie části obrazu na hranu

Při tisku části obrazu na hranu rámu provedeme předtiskovou úpravu tak, aby hrana rámu byla pokryta částí obrazu, zároveň ale tak, abyste nepřišli o žádnou důležitou část motivu. Zároveň hranu mírně upravíme, aby dodala obrazu prostor a nepůsobila rušivým dojmem.

Rozhodně se Vám u nás nestane (pokud si to výslovně nebudete přát), aby důležitá část motivu byla natištěna na hraně místo na čelní straně plátna.

Nečekejte tedy, na rozdíl od konkurence, ruce modelky či část obličeje zalomené na hranu (bohužel u některých firem stále často k vidění).

Tato varianta potisku hrany dodá Vašim reprodukcím větší hloubku a nejlépe vypadá při zavěšení na stěnu.

UV ochrana a zušlechťování