„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Zavěšení
Obrázkomat
„Nahrajte své digitální umění“
Povolené soubory
JPG
TIF
PDF
PSD
AI
RAR
ZIP
Vybrat obrazy Nahrát

Obraz na kompozitu

Obraz na plátně či fotografickém papíru, kašírovaný na galerijním hliníkovém kompozitu, dodá Vašim reprodukcím galerijní vzhled a pocit luxusu.

Jde o nejpevnější galerijní deskový materiál, který odolá pádu a namáhání (nelze běžným způsobem zlomit). Sendvičová struktura tvořena dvojicí hliníkových plátů s černým polyethylenovým jádrem, dodává materiálu pověstnou pevnost a na tloušťku 3 mm i patřičnou váhu. Získáte tak pocit, že v rukou držíte něco skutečně hodnotného.

Instalace: Součástí panelu je ze zadní strany i zrcadlový závěs a distanční pěnové kostičky a celá kompozice je připraven k přímému zavěšení na zeď.

Exhibit doporučuje: Kompozitní panel je perfektní pro adjustaci grafik a fotografií s exkluzicním vzhledem a garantujeme Vám, že z něj nespustíte oči.

CENA: 1 028,-

Velikost obrazu

2:3
1:1
3:4


Nevybrali jste si z nejžádanějších rozměrů? Dejte nám vědět Vaši představu a my Vám připravíme obraz na míru.

šířka [cm] výška [cm]

Tiskový materiál

Lesk
Pololesk / Pearl
Mat
Akvarel
Plátno
Rauch Canvas Como Matt 340

Rauch Canvas Como Matt 340 g/m2

Jde o plátno střední gramáže na bázi bavlny a polyesteru bez optických zjasňovačů s přirozeně bílým nádechem, které má vynikající archivační potenciál. Plátno disponuje excelentním barevným gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím.

Samozřejmostí pro tento druh plátna je i jeho voděodolnost v kombinaci s naší 12-ti barevnou pigmentovou technologií tisku.

Exhibit doporučuje: Základní plátno splňující naše vysoké nároky na reprodukci barev a dlouhou trvanlivost. Ve spojení se zvýšenou otěruodolností tohoto plátna jde o výtečný materiál pro přípravu výstav a "putovních" obrazů.

Galerijní kompozitní panel

Kompozitní panel je luxusní variantou deskových kašírovacích materiálů. Deska se skládá z černého polyetylenového jádra a dvou hliníkových vrstev, na kterých je nanesena speciální barva pokryta polyesterovým lakem. Tloušťka hliníkové vrstvy je 0,25 mm, síla celého hliníkového kompozitu pak 3 mm.

Charakteristickými vlastnostmi tohoto materiálu jsou vysoká tvarová stabilita při nízké hmotnosti, výborná rovinnost, dokonale hladký povrch a galerijní vzhled. Obraz je takto připraven k zavěšení jako moderní kompozice přímo na zeď.

Žádný jiný deskový materiál nenavodí takový pocit luxusu a výjimečnosti.

UV ochrana a zušlechťování