„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Zavěšení
Obrázkomat
„Nahrajte své digitální umění“
Povolené soubory
JPG
TIF
PDF
PSD
AI
RAR
ZIP
Vybrat obrazy Nahrát

Obraz na desce

Obraz na kvalitním fotopapíře či plátně, kašírovaný na různé druhy lehčených deskových materiálů. Vybírali jsme pro vás opravdu pečlivě a po několika testech vybrali to nejlepší, co svým reprodukcím můžete v tomto segmentu nabídnout.

Desky KAPA Mount jsou na svou váhu velice pevné a připravené pro kašírování různorodých tiskovým materiálů od fotopapíru přes polyester až po plátno.

Instalace a zavěšení: Reprodukce na deskových materiálech jsou díky přiloženému háčku připraveny v kontextu moderního desigenu k přímému zavěšení. Není tedy nutná další úprava či rámování.

Exhibit doporučuje: Připravujete výstavu, společenskou akci nebo se chcete jen netradičním způsobem pochlubit Vašim známým? V tom případě nemůžete zvolit lépe.

CENA: 505,-

Velikost obrazu

2:3
1:1
3:4
1:3


Nevybrali jste si z nejžádanějších rozměrů? Dejte nám vědět Vaši představu a my Vám připravíme obraz na míru.

šířka [cm] výška [cm]

Tiskový materiál

Lesk
Pololesk / Pearl
Mat
Akvarel
Plátno
Fomei Collection Real Velvet 265 Fomei Collection Real Velvet 265 g/m2

Fomei Collection Real Velvet 265 je saténově jemný hedvábně polomatný fotografický papír s vysokým archivačním potenciálem díky certifikaci FOGRA podle normy o digitálním nátisku ISO 12647-2:2013.

Tento fotografický papír je vhodný pro reprodukci fotografií, na které jsou kladeny vysoké požadavky na přesné barevné podání, poutavý vzhled a barevnou stálost. Dále je vhodný pro technickou fotografii a výrobu galerijních panelů a interiérového designu.

Fomei Collection Real Velvet 265 patří mezi nejoblíbenější fotografické papíry u našich zákazníků, splňuje totiž zdánlivě nedosažitelné parametry a to za přijatelnou cenu vynikající archivační kvalitu.

Exhibit doporučuje:Velvet struktura patří k nejoblíbenějším povrchům mezi fotografickými médii. Díky voděodolnosti a pevné podložce je Fomei Collection Real Velvet 265 velmi atraktivní i bez laminace.

Deskové panely

KAPA ® 5 mm je lehká bílá pěnová deska opatřená z obou stran bílou krycí vrstvou z chromo-kartonu.

Celková tloušťka materiálu je 5 mm. Jde tedy o vysoce kvalitní montážní panel pro následnou adjustaci do hliníkových rámů Nielsen.

UV ochrana a zušlechťování