„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Zavěšení
Obrázkomat
„Nahrajte své digitální umění“
Povolené soubory
JPG
TIF
PDF
PSD
AI
RAR
ZIP
Vybrat obrazy Nahrát

Fotografie a grafika

Fotografie či plakáty na širokém spektru FineArt tiskových materiálů.

Pečlivě jsme pro Vás vybrali ta nejlepší tisková média, která poskytují prvotřídní barevné podání, dlouhodobou barevnou stálost a nezaměnitelnou strukturu. Jsou tedy velmi příjemné nejen pro oči, ale také na omak. Budete až překvapeni, jak moc se budete chtít Vašich fotografií dotýkat.

Pro tisk používáme výhradně 12-ti barevnou pigmentovou technologii se skutečně širokým gamutem, výborným barevnám podáním a dlouholetou stálostí díky využití nejnovějších inkoustů Lucia EX od společnosti Canon. Tyto parametry zaručují, na rozdíl od jiných technologií tisku, reprodukce v té nejvyšší možné kvalitě.

Vybírat můžete nejen z nejčastějších formátů 3:2, ale také z čtvercových či panoramatických rozměrů. Pokud jsme se ale netrefili do Vašich představ, můžete si sami nakonfigurovat rozměry výsledné reprodukce. Omezeni jste jen délkou kratší strany 100 cm.

CENA: 55,-

Velikost fotografie/plakátu

A-x
1:1
2:3
1:3


Nevybrali jste si z nejžádanějších rozměrů? Dejte nám vědět Vaši představu a my Vám připravíme obraz na míru.

šířka [cm] výška [cm]

Tiskový materiál

Lesk
Pololesk / Pearl
Mat
Akvarel
Plátno
Samolepka
Fomei Collection Real Velvet 265 Fomei Collection Real Velvet 265 g/m2

Fomei Collection Real Velvet 265 je saténově jemný hedvábně polomatný fotografický papír s vysokým archivačním potenciálem díky certifikaci FOGRA podle normy o digitálním nátisku ISO 12647-2:2013.

Tento fotografický papír je vhodný pro reprodukci fotografií, na které jsou kladeny vysoké požadavky na přesné barevné podání, poutavý vzhled a barevnou stálost. Dále je vhodný pro technickou fotografii a výrobu galerijních panelů a interiérového designu.

Fomei Collection Real Velvet 265 patří mezi nejoblíbenější fotografické papíry u našich zákazníků, splňuje totiž zdánlivě nedosažitelné parametry a to za přijatelnou cenu vynikající archivační kvalitu.

Exhibit doporučuje:Velvet struktura patří k nejoblíbenějším povrchům mezi fotografickými médii. Díky voděodolnosti a pevné podložce je Fomei Collection Real Velvet 265 velmi atraktivní i bez laminace.

UV ochrana a zušlechťování