„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Autorská galerie // Vítězslav Novák
143-vitezslav-novak-bez-nazvu-2014000-2014
Popis díla
SÉRIE : ARTETERAPIE / BEZ NÁZVU / 2014000
vitezslav-novak
vnor Vítězslav Novák Digitální grafika Hlubočky, Česká republika

Název

BEZ NÁZVU / 2014000

Kategorie

Digitální grafika

Série

ARTETERAPIE

Technika

Digitální grafika

Rok

2014

Autor

Vítězslav Novák

Přidáno

25.01.2014

Barvy

Rozměr díla

50 x 50

#Reprodukce

0 / 1 (originál)

Limitovaná edice

Ano / Certifikát pravosti

143-vitezslav-novak-bez-nazvu-2014000-2014-obraz-v-ramu

Obraz v rámu
+ FineArt tiskový materiál
+ Hliníkový rám Nielsen
+ Pevná zadní deska KAPA
+ UV ochrana
od 3 679 | Objednat

Giclée: Obraz na kompozitu

Obraz na plátně, akvarelovém nebo či fotografickém papíru, kašírovaný na galerijním hliníkovém kompozitu 4 mm, dodá Vašim reprodukcím galerijní vzhled a pocit luxusu.

Jde o nejpevnější galerijní deskový materiál, který odolá pádu a namáhání (nelze běžným způsobem zlomit). Sendvičová struktura tvořena dvojicí hliníkových plátů s černým polyethylenovým jádrem, dodává materiálu pověstnou pevnost a na tloušťku 4 mm i patřičnou váhu. Získáte tak pocit, že v rukou držíte něco skutečně hodnotného.

Ideální pro moderní pojetí interiéru.

Instalace: Součástí panelu je i závěs a distanční kolíčky a celá kompozice je připraven k přímému zavěšení na zeď.

Exhibit doporučuje: Kompozitní panel je perfektní pro adjustaci grafik a fotografií s exkluzivním vzhledem a garantujeme Vám, že z něj nespustíte oči.

CENA: 3 579,-

Velikost obrazu

Š:V

Tiskový materiál

Plátno
Rauch Canvas Como Matt 340

Rauch Canvas Como Matt 340 g/m2

Jde o plátno střední gramáže na bázi bavlny a polyesteru bez optických zjasňovačů s přirozeně bílým nádechem, které má vynikající archivační potenciál. Plátno disponuje excelentním barevným gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím.

Samozřejmostí pro tento druh plátna je i jeho voděodolnost v kombinaci s naší 12-ti barevnou pigmentovou technologií tisku.

Exhibit doporučuje: Základní plátno splňující naše vysoké nároky na reprodukci barev a dlouhou trvanlivost. Ve spojení se zvýšenou otěruodolností tohoto plátna jde o výtečný materiál pro přípravu výstav a "putovních" obrazů.

Deskový panel

Kompozitní panel je luxusní variantou deskových kašírovacích materiálů. Deska se skládá z černého polyetylenového jádra a dvou hliníkových vrstev, na kterých je nanesena speciální barva pokryta polyesterovým lakem. Tloušťka hliníkové vrstvy je 0,25 mm, síla celého hliníkového kompozitu pak 4 mm.

Charakteristickými vlastnostmi tohoto materiálu jsou vysoká tvarová stabilita při nízké hmotnosti, výborná rovinnost, dokonale hladký povrch a galerijní vzhled. Obraz je takto připraven k zavěšení jako moderní kompozice přímo na zeď.

Žádný jiný deskový materiál nenavodí takový pocit luxusu a výjimečnosti.

UV ochrana a zušlechťování