„Zhmotněte svá
digitální data.“

Váš košík je zatím prázdný :-(

Zavěšení
Obrázkomat
„Nahrajte své digitální umění“
Povolené soubory
JPG
TIF
PDF
PSD
AI
RAR
ZIP
Vybrat obrazy Nahrát
Fotokoláž Čtverce ve čtvercovém formátu Fotokoláž Čtverce:  Zavěšení Fotokoláž Čtverce:  Ukázka z profilu, hrana 4 cm Fotokoláž Čtverce:  Širokoúhlý formát Fotokoláž Čtverce:  Hrana 2 a 4 cm

Fotokoláž „Čtverce na plátně“

Originální fotokoláž z Vašich fotografií.
Hledáte originální dárek k výročí narození dítěte, svatby, narozenin, rodinné či jiné události? Pak nehledejte a sáhněte po jedné z našich originálních fotokoláží.

Čtvercová varianta: 14-40 fotografií ze svatby, narozeniny či jiné události. Můžete kupříkladu vybrat fotografie za první rok od narození Vašeho dítka a vždy si tak připomenout jeho první "krůčky".

Širokoúhlá varianta: 20-60 fotografií kde výsledná koláž na plátně rozzáří Vás obývák či kancelář. Můžete vybrat fotografie z dovolené, teambuildingu nebo třeba svatby. Záleží jen na Vašem přání.

Jak to vše funguje?

1) Fotografie: Nejprve nahrajete přes aplikaci Obrázkomat fotografie, které by měla koláž obsahovat
2) Rozměr a zpracování: Zvolíte rozměr, druh plátna a rámu výsledného obrazu. Od této chvíle je to již na nás
3) Návrh a schválení: Připravíme pro vás návrh koláže, který vám pošleme ke schválení. Na základě vašich připomínek tyto buď zapracujeme nebo přistoupíme k dalšímu kroku "zhmotnění, pokud za vás bude návrh v pořádku
4) Zhmotnění: Schválenou podobu vaší koláže provedeme procesem "zhmotnění" a připravíme k odeslání

Od objednání tak máte do 10-ti dní koláž ve vašich rukou.

Každá fotografie prochází pečlivou kontrolou, úpravou barev, kontrastu resp. konverze do černobílé tak, aby celkový obraz působil jednotně. Výslednou fotokoláž precizně sestavenou a upravenou Vám vždy nejprve pošleme ke schválení, následně po odsouhlasení resp. aplikaci změn putuje do procesu výroby obrazu podle vámi zvolených parametrů (plátno, napínací rám či zušlechtění lakováním).

CENA: 950,-

Velikost obrazu

1:1 14-50 fotografií
2:3 20-70 fotografií
1:2 50-90 fotografií

Plátno FineArt

Standard
Premium
Exclusive
Rauch Canvas Como Matt 340

Rauch Canvas Como Matt 340 g/m2

Jde o plátno střední gramáže na bázi bavlny a polyesteru bez optických zjasňovačů s přirozeně bílým nádechem, které má vynikající archivační potenciál. Plátno disponuje excelentním barevným gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím.

Samozřejmostí pro tento druh plátna je i jeho voděodolnost v kombinaci s naší 12-ti barevnou pigmentovou technologií tisku.

Exhibit doporučuje: Základní plátno splňující naše vysoké nároky na reprodukci barev a dlouhou trvanlivost. Ve spojení se zvýšenou otěruodolností tohoto plátna jde o výtečný materiál pro přípravu výstav a "putovních" obrazů.

Klínový rám (slepý/blind rám)

web_img/product_images/res/obraz-na-platne-profily.jpg Blind rám s hranou 2 cm

Ekonomická varianta klínového rámu vhodná pro obrazy do rozměru 100x100 cm nebo pro obrazy adjustované do hliníkových rámů Nielsen.

Rámové lišty jsou zhotoveny ze smrkového či borovicového dřeva a jsou sesazovány nikoliv lepeny. Samozřejmostí jsou vypínací kolíčky pro případné dopnutí plátna, které může v budoucnu díky změně teplot vyžadovat mírné dopnutí.

Takto zhotovený obraz již nevyžaduje rámování ani žádnou jinou adjustaci a je připraven přímo k zavěšení na zeď jako moderní dekorace.

Možnosti potisku hrany obrazu

B: Hrana bez potisku

Varianta bez potisku, kdy na hraně obrazu necháte vyniknout bílou barvu plátna společně s nezaměnitelnou strukturou.

Tuto variantu doporučujeme pouze v případě volby rámu o síle 4 cm (na tenčím rámu působí spíše rušivě).

UV ochrana a zušlechťování